Bioforumul Liceului Teoretic Lupeni
Doriti sã reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vã pentru a continua.
Bioforumul Liceului Teoretic Lupeni

Un forum destinat profesorilor, elevilor ºi pãrinþilor din Liceul Teoretic Lupeni
 
AcasaCãutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Sondaj: creºte sau scade interesul pentru studiul Biologiei?

In jos 
3 participan?i

Credeþi cã interesul elevilor pentru studiul Biologiei va creºte în viitor?
da, va creºte
Sondaj: creºte sau scade interesul pentru studiul Biologiei? Vote_lcap50%Sondaj: creºte sau scade interesul pentru studiul Biologiei? Vote_rcap
 50% [ 3 ]
nu, va scãdea
Sondaj: creºte sau scade interesul pentru studiul Biologiei? Vote_lcap17%Sondaj: creºte sau scade interesul pentru studiul Biologiei? Vote_rcap
 17% [ 1 ]
va fi la acelaºi nivel ca azi
Sondaj: creºte sau scade interesul pentru studiul Biologiei? Vote_lcap0%Sondaj: creºte sau scade interesul pentru studiul Biologiei? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
nu ºtiu
Sondaj: creºte sau scade interesul pentru studiul Biologiei? Vote_lcap33%Sondaj: creºte sau scade interesul pentru studiul Biologiei? Vote_rcap
 33% [ 2 ]
Total voturi : 6
 

AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 62
Varsta : 48
Data de inscriere : 18/02/2008

Sondaj: creºte sau scade interesul pentru studiul Biologiei? Empty
MesajSubiect: Sondaj: creºte sau scade interesul pentru studiul Biologiei?   Sondaj: creºte sau scade interesul pentru studiul Biologiei? Icon_minitimeVin 22 Feb 2008, 18:50

Eu am observat un interes crescând al elevilor, de la an la an, în ceea ce priveºte studiul ºtiinþelor Biologice. Întrebãrile lor devin din ce în ce mai interesante ºi mai pasionante. Sau mã înºel?
Sus In jos
https://bioforum.forumgratuit.ro
Ozy

Ozy


Numarul mesajelor : 101
Localizare : Lupeni
Data de inscriere : 20/02/2008

Sondaj: creºte sau scade interesul pentru studiul Biologiei? Empty
MesajSubiect: Re: Sondaj: creºte sau scade interesul pentru studiul Biologiei?   Sondaj: creºte sau scade interesul pentru studiul Biologiei? Icon_minitimeVin 22 Feb 2008, 22:52

Admin a scris:
Eu am observat un interes crescând al elevilor, de la an la an, în ceea ce priveºte studiul ºtiinþelor Biologice. Întrebãrile lor devin din ce în ce mai interesante ºi mai pasionante. Sau mã înºel?
nu cred ca va inselati sau ma insel io ma intereseaza mai mult biologia acum decat ma interesa acum 2 ani Very Happy
Sus In jos
DarkTiger

DarkTiger


Numarul mesajelor : 97
Varsta : 30
Localizare : Lupeni
Data de inscriere : 21/02/2008

Sondaj: creºte sau scade interesul pentru studiul Biologiei? Empty
MesajSubiect: Re: Sondaj: creºte sau scade interesul pentru studiul Biologiei?   Sondaj: creºte sau scade interesul pentru studiul Biologiei? Icon_minitimeVin 29 Feb 2008, 18:29

Ozy a scris:

ma intereseaza mai mult biologia acum decat ma interesa acum 2 ani Very Happy

Si pe mine la fel:D
Sus In jos
http://www.naruto.manga-anime.ro
Continut sponsorizat





Sondaj: creºte sau scade interesul pentru studiul Biologiei? Empty
MesajSubiect: Re: Sondaj: creºte sau scade interesul pentru studiul Biologiei?   Sondaj: creºte sau scade interesul pentru studiul Biologiei? Icon_minitime

Sus In jos
 
Sondaj: creºte sau scade interesul pentru studiul Biologiei?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pentru absolventii de a 12-a
» 20 de legi ciudate pentru sex!
» Subiectele pentru Bacalaureat 2008

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bioforumul Liceului Teoretic Lupeni :: Teme generale despre ºtiinþele naturii :: Discuþii despre Biologie-
Mergi direct la: