Bioforumul Liceului Teoretic Lupeni
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Bioforumul Liceului Teoretic Lupeni

Un forum destinat profesorilor, elevilor și părinților din Liceul Teoretic Lupeni
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Messenger!

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
red rose

red rose


Numarul mesajelor : 65
Varsta : 32
Localizare : Lupeni
Data de inscriere : 25/02/2008

Messenger! Empty
MesajSubiect: Messenger!   Messenger! Icon_minitimeSam 25 Oct 2008, 21:28

Deci....tocmai am vazut ca cineva mi`a spart parola de la messenger si inainte de a`mi face alt id as vrea va rog cine stie sa`mi spuna si mie ce program de spart parole e bun.....app. la profil am pus la intamplare niste date personale Neutral .Deci va rog frumos HELP ME! Neutral
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 62
Varsta : 48
Data de inscriere : 18/02/2008

Messenger! Empty
MesajSubiect: Re: Messenger!   Messenger! Icon_minitimeLun 27 Oct 2008, 21:43

Este foarte urat acest obicei, acest apetit idiot pentru a invada intimitatea cuiva. Din cate stiu eu (dar, categoric, pot sa ma insel) nu poate fi sparta parola unui utilizator decat daca ai un program special si acces la calculatorul acelui utilizator. Sau daca utilizatorul respectiv a dezvaluit undeva parola, sau cel putin indicii legate de parola respectiva. Parolele sunt stocate undeva departe, peste Ocean si nu pot fi accesate. Very Happy
Sus In jos
https://bioforum.forumgratuit.ro
red rose

red rose


Numarul mesajelor : 65
Varsta : 32
Localizare : Lupeni
Data de inscriere : 25/02/2008

Messenger! Empty
MesajSubiect: Re: Messenger!   Messenger! Icon_minitimeMar 28 Oct 2008, 00:44

nu stiu ce s`a intamplat...dintr`o data am vazut ca nu`mi mai recunoaste parola....din fericire mi`am adus aminte datele personale dar nu mai sunt valabile.Oricum multumesc pt raspuns si o sa incerc in continuare sa`mi recuperez id`ul. Crying or Very sad
Sus In jos
Czerva




Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 20/02/2008

Messenger! Empty
MesajSubiect: Re: Messenger!   Messenger! Icon_minitimeMar 16 Dec 2008, 18:17

Parola poate fi sparta cu ajutorul unui program daca iti afla ip si in tp ce vorbeste cu tn.... Ca introduce in ms-dos un cod si iti afla ip si de aocl rezulta mai multe nefericiri....Srry pt ce ai patit...
Sus In jos
http://www.vanzari-diverse.co.nr
Ozy

Ozy


Numarul mesajelor : 101
Localizare : Lupeni
Data de inscriere : 20/02/2008

Messenger! Empty
MesajSubiect: Re: Messenger!   Messenger! Icon_minitimeJoi 25 Iun 2009, 20:44

primesti raspuns tarziu de la mine,parola nu poate fi sparta cu nici-un program(am testat io destule toate erau virusate sau contineau virusi ce m-au facut sa formatez HDD)exista o metoda de spart parola iti stie ce date personale ai psu oricat de personale ar fi leo aflat si iata ca tio spart parola
Sus In jos
Log1n




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 04/12/2009

Messenger! Empty
MesajSubiect: Re: Messenger!   Messenger! Icon_minitimeVin 04 Dec 2009, 09:06

http://www.versu.ro/Ady_10-1091.html Aici a scris cineva despre cum sa afli o parola de messenger nu cu programe ca nu merge! am incercat si mi-a mers! BAFTA! Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Messenger! Empty
MesajSubiect: Re: Messenger!   Messenger! Icon_minitime

Sus In jos
 
Messenger!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bioforumul Liceului Teoretic Lupeni :: Forumul elevilor :: Discuții generale-
Mergi direct la: